Impregnat do płytek cementowych 1 L
 • Impregnat do płytek cementowych 1 L

Impregnat do płytek cementowych 1 L

Nr ref.: PC_1

Cena: 199,00
Cena za: 1 szt.
Pojemność: 1 litr
Ilość:
do schowka
Dostępność: 4-5 dni

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do salonu
  do salonu
 • na korytarz
  na korytarz
 • do obiektów zabytkowych
  do obiektów zabytkowych
 • na taras
  na taras
 • na ogrzewane podłogi
  na ogrzewane podłogi

Impregnat do płytek cementowych, efekt satyna/mat - nie zmienia wyglądu płytek

Zastosowanie: impregnat chroniący przed plamami na bazie rozpuszczalnika. Może by stosowany na: cegły, terakotę, kamienie naturalne, łupki, beton, blaty marmurowe.

Wydajność: ok 10-11 m2 z 1 l

Impregnat głęboko penetruje podłoże i zabezpiecza je przed wnikaniem wody i substancji tłustych. Zapobiega powstawaniu wykwitów (wysoleń), ogranicza rozwój pleśni. Chroni przed plamami nie zmieniając wyglądu impregnowanego materiału. Nie tworzy „filmu” na powierzchni, nie zmienia właściwości poślizgowych podłóg. Stosowany na podłogach i ścianach wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Szczególnie polecany do stosowania na materiałach takich jak: ręcznie formowane płytki cementowe, cegła ręcznie formowana i porozbiórkowa, terakota cotto, beton i kamienie naturalne np. łupki. Można stosować na blaty marmurowe. UWAGA! Impregnat nie chroni przed działaniem substancji kwaśnych.

Produkt na bazie rozpuszczalnika, podczas aplikacji należy zadbać o prawidłową wentylację pomieszczeń. Unikać wdychania jego oparów, unikać kontaktu ze skórą i włosami.

APLIKACJA

Impregnat należy nanosić zawsze na całkowicie suche i czyste podłoże, które nie może być zapylone. Nanieść jednolitą i cienką warstwę za pomocą wałka lub pędzla i pozostawić do wchłonięcia. Nadmiar impregnatu należy niezwłocznie rozprowadzić po powierzchni, jeżeli nie ma takiej możliwości należy wytrzeć podłoże czystą szmatką. Zastosowanie zbyt dużej ilości impregnatu spowoduje powstanie częściowego „filmu” na powierzchni. Na podłoża bardzo nasiąkliwe można nałożyć drugą warstwę preparatu po godzinie od nałożenia pierwszej.

Zawiera: aceton, frakcję naftową hydroodsiarczoną (ropę naftową).

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również