Płytki ścienne - biały - kwadrat 15x15
 • Płytki ścienne - biały - kwadrat 15x15

Płytki ścienne - biały - kwadrat 15x15

Nr ref.: B02_15x15

Cena: 7,35
Cena za: 1 szt.
Format: 145x145x8 mm
Ilość:
do schowka
Dostępność: Termin ustalany indywidualnie

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do obiektów zabytkowych
  do obiektów zabytkowych
 • ściana i elewacja
  ściana i elewacja

Płytki rustykalne Cotto - tradycyjne płytki ścienne 15x15 cm

Kafle w kolorze błyszczącej bieli kredowej. Format płytek to ok. 145x145x8 mm, format może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Został dobrany tak, aby kafle można było łatwo łączyć płytkami innych producentów. 1 m2 to ok. 45 szt płytek.

Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Na płytkach może pojawiać się tzw. "harris". Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (jako ściany kabin prysznicowych). Kafelki świetne do kuchni rustykalnych, można je także stosować w nowoczesnych projektach.

Kafelki formatu 15x15 mogą być wykonane w dowolnym kolorze z naszej oferty!

Płytki rustykalne glazurowane to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również