Płytki METRO MINI 10x5 - czerwień makowa - prostokąt
 • Płytki METRO MINI 10x5 - czerwień makowa - prostokąt

Płytki METRO MINI 10x5 - czerwień makowa - prostokąt

Nr ref.: STR15_1 10x5

Cena: 1,89
Cena za: 1 szt.
Format: 50x100x8 mm
Ilość:
do schowka
Dostępność: Termin ustalany indywidualnie

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do obiektów zabytkowych
  do obiektów zabytkowych
 • ściana i elewacja
  ściana i elewacja

Ścienne płytki METRO 10x5 czerwień makowa

Kafelki w kolorze czerwieni makowej. Płytki te są idealne do ambitnych projektów - restauracji, reprezentacyjnych łazienek, etc. Zdjęcia nie są w stanie oddać pełnej urody płytek!

Format kafelek ok. 45x100x8 mm, 1 m2 to ok. 200 szt. płytek. Wymiary mogą różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Format jest dobrany tak, aby płytkę można było łatwo łączyć na wszystkich kierunkach z płytkami 10x10, płytkami METRO (10x20) oraz płytkami 15x15, a także 15x5.

Płytki wykonaliśmy czerpiąc inspirację z popularnych płytek METRO. Naszym celem było wykonanie płytki, którą można stosować na ścianach i która jednocześnie bardzo ładnie pasowała by do cementowych płytek podłogowych. Format płytek ok 100x200x8 mm, format i kształt może różnić się nieznacznie w danej partii płytek z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki są formowane i glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Z czasem na płytkach może powstawać tzw. harris.

Płytki METRO polecamy do kuchni i do łazienki (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Uzupełnieniem białych płytek rustykalnych są produkowane przez nas płytki czarne, grafitowe i  białe. Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach. Nasze płytki METRO polecamy do stosowania na ścianach w zestawieniu z płytkami cementowymi ułożonymi na podłodze.

Glazurowane płytki rustykalne to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również