Płytki ścienne - czerwony bordo - kwadrat
 • Płytki ścienne - czerwony bordo - kwadrat

Płytki ścienne - czerwony bordo - kwadrat

Nr ref.: W 59 10x10

Cena: 3,29
Cena m2: 329,00
Cena za: 1 szt.
Format: 98x98x8 mm
Ilość:
 1. (0.01 m2)
do schowka
Dostępność: Termin ustalany indywidualnie

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do obiektów zabytkowych
  do obiektów zabytkowych
 • ściana i elewacja
  ściana i elewacja

Kafelki ścienne 10x10 czerwony bordo - czyli burgund

Błyszczące płytki o barwie burgunda. Szkliwo wykorzystane na płytkach jest lekko transparentne, dzięki zróżnicowanej grubości glazury uzyskujemy piękne efekty świetlne.

Kafelki idealne do ambitnych projektów - bistro, restauracji, reprezentacyjnych łazienek, etc. Zdjęcia nie są w stanie oddać pełnej urody płytek!

Format płytek ok. 98x98x8 mm, format może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Format został celowo dobrany tak, aby można było łatwo łączyć je z płytkami innych producentów. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Kafelki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, można je również stosować w nowoczesnych projektach.

Płytki rustykalne glazurowane to ceramiczne kafelki ścienne pochodzące z naszej rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również