Płytki ścienne - różowy - sześciokąt
 • Płytki ścienne - różowy - sześciokąt

Płytki ścienne - różowy - sześciokąt

Nr ref.: B956

Cena: 3,59
Cena za: 1 szt.
Format: 98x98x8 mm
Ilość:
do schowka
Dostępność: Termin ustalany indywidualnie

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do obiektów zabytkowych
  do obiektów zabytkowych
 • ściana i elewacja
  ściana i elewacja

Różowe płytki sześciokątne

Sześciokątne kafelki w kolorze różowym. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (jako ściany kabin prysznicowych). Rybie łuski są niezastąpione w ambitnych projektach, dzięki nim do wnętrza możemy wprowadzić odrobinę finezji.

Format: sześciokąt ok. 100x115x8 mm, długość boku ok. 55 mm. 1 m2 to ok. 100 - 108 szt. płytek. Format płytek sześciokątnych może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach. Naszym zdaniem świetnie sprawdzą się również w łazience.

Płytki rustykalne glazurowane to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również