Płytki orientalne IHAB
 • Płytki orientalne IHAB
 • Płytki orientalne IHAB
 • Płytki orientalne IHAB

Płytki orientalne IHAB

Nr ref.: Ihab

Cena: 30,00
Cena za: 1 szt.
Format: 400x250x5 mm
Ilość:
do schowka
Dostępność: Termin ustalany indywidualnie

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do salonu
  do salonu
 • ściana i elewacja
  ściana i elewacja

Marokańskie ceramiczne płytki ścienne IHAB

Oryginalne płytki ceramiczne produkowane w Maroko! 
Ich orientalne wzornictwo nadaje wnętrzom, w których zostały wykorzystane unikalny klimat. Płytki można stosować jako pojedyncze dekory zdobiące np. fragmenty ściany w kuchni, można też stworzyć bardzo atrakcyjną większą powierzchnię. Płytki orientalne często są wykorzystywane przez naszych klientów w aranżacjach stylowych restauracji, czy barów. Są one idealne do zestawiania z innymi współczesnymi płytkami lub materiałami. Płytki są bardzo praktyczne, nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów impregnacyjno-pielęgnacyjnych. Do stosowania wyłącznie jako płytki ścienne!   

Jeżeli interesuje Państwa orientalne wzornictwo na podłogach - polecamy cementowe płytki ARTICIMA!

UWAGA! Ze względu na znaczny udział pracy ręcznej na płytkach występują drobne przesunięcia kolorów oraz drobne defekty w kryciu kolorów (szkliwa). Defekty te nie wpływają na ogólny wygląd i efekt po ułożeniu płytek oraz nie stanowią powodu do reklamacji.

Dostępność płytek orientalnych

Dostępność liczona jest w dniach roboczych. Podany termin dostawy jest wartością średnią dla znacznej większości realizowanych przez nas przesyłek i dotyczy sytuacji gdy zamawiany towar jest dostępny w magazynie. Czas dostawy może być w pewnych przypadkach krótszy lub dłuższy. Zawsze informujemy o szczegółowym terminie planowanej dostawy – jeżeli termin taki jest nieakceptowany przez klienta ma on prawo odstąpić od zamówienia bez konsekwencji. Wszelkie nadpłacone środki zostają wówczas niezwłocznie zwracane na podane przez klienta konto.

Informacje na temat dostawy płytek orientalnych

Ze względu na swój ciężar, płytki wysyłamy najczęściej spedycją paletową. Zasady dostaw paletowych są inne niż zasady dotyczące zwykłych przesyłek kurierskich. W dostawie paletowej nie ma możliwości wnoszenia towaru „pod drzwi”. Nie stosuje się też tzw. powtórnej próby doręczenia – każdy nadplanowy przyjazd ciężarówki jest obarczony dodatkową opłatą i wymaga złożenia osobnej dyspozycji. Samochody wyposażone są w windę, która zdejmuje paletę na ziemię. Mniejsze ilości płytek wysyłamy zwykłą przesyłką kurierską (najczęściej UPS), na zasadach powszechnie przyjętych dla tego rodzaju dystrybucji.

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również