Płytki ścienne - brąz transparentny cracle - sześciokąt
 • Płytki ścienne - brąz transparentny cracle - sześciokąt
 • Płytki ścienne - brąz transparentny cracle - sześciokąt

Płytki ścienne - brąz transparentny cracle - sześciokąt

Nr ref.: B02_HEX

Cena: 3,59
Cena m2: 359,00
Cena za: 1 szt.
Format: 100x115x8 mm, bok 55 mm
Ilość:
 1. (0.01 m2)
do schowka
Dostępność: Termin ustalany indywidualnie

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do obiektów zabytkowych
  do obiektów zabytkowych
 • ściana i elewacja
  ściana i elewacja

Płytki sześciokątne brąz transparentny cracle

Naturalne płytki gliniane pokryte błyszczącym szkliwem transparentnym. Charakterystyczny efekt spękań szkliwa nosi nazwę "cracle" lub "harris". Efekt ten nie wpływa na własności użytkowe płytek. Zdjęcia nie są w stanie oddać pełnej urody płytek!

Format: sześciokąt ok. 100x115x8 mm, długość boku ok. 55 mm. 1 m2 to ok. 100 - 108 szt. płytek. Format płytek sześciokątnych może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach. Naszym zdaniem świetnie sprawdzą się również w łazience.

Płytki rustykalne glazurowane to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również