Płytki ścienne - transparentny brąz cracle - romb
 • Płytki ścienne - transparentny brąz cracle - romb
 • Płytki ścienne - transparentny brąz cracle - romb

Płytki ścienne - transparentny brąz cracle - romb

Nr ref.: B02_RO

Cena: 2,00
Cena za: 1 szt.
Format: 100x55x8 mm, bok 55 mm
Ilość:
do schowka
Dostępność: Termin ustalany indywidualnie

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do obiektów zabytkowych
  do obiektów zabytkowych
 • ściana i elewacja
  ściana i elewacja

Płytki romby, transparentny brąz cracle

Płytki ROMB, naturalne płytki gliniane pokryte błyszczącym szkliwem transparentnym. Charakterystyczny efekt spękań szkliwa nosi nazwę "cracle" lub "harris". Efekt ten nie wpływa na własności użytkowe płytek. Płytki w kształcie rombu są idealne do ambitnych projektów - restauracji, reprezentacyjnych łazienek, etc.

Płytki romby są zaprojektowane w sposób, który umożliwia ich dowolne łączenie z oferowanymi przez nas płytkami sześciokątnymi!

Format: romb ok. 100x55x5 mm, długość boku ok. 55 mm. 1 m2 to ok. 300 szt płytek. Format płytek w kształcie rombu może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach. Naszym zdaniem świetnie sprawdzą się również w łazience.

Płytki rustykalne glazurowane to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również