Płytki ścienne - zieleń turkusowa - romb
 • Płytki ścienne - zieleń turkusowa - romb

Płytki ścienne - zieleń turkusowa - romb

Nr ref.: STZ6 romb

Cena: 2,29
Cena za: 1 szt.
Format: 100x55x8 mm, bok 55 mm
Ilość:
do schowka
Dostępność: Termin ustalany indywidualnie

Doskonałe do:

 • do kuchni
  do kuchni
 • do łazienki
  do łazienki
 • do obiektów zabytkowych
  do obiektów zabytkowych
 • ściana i elewacja
  ściana i elewacja

Płytki romby, błyszcząca zieleń turkusowa

Płytki ROMB, naturalne płytki gliniane pokryte błyszczącym szkliwem w kolrze zieleni turkusowej. Płytki w kształcie rombu są idealne do ambitnych projektów - restauracji, reprezentacyjnych łazienek, etc.

Płytki romby są zaprojektowane w sposób, który umożliwia ich dowolne łączenie z oferowanymi przez nas płytkami sześciokątnymi!

Format: romb ok. 100x55x5 mm, długość boku ok. 55 mm. 1 m2 to ok. 300 szt płytek. Format płytek w kształcie rombu może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach. Naszym zdaniem świetnie sprawdzą się również w łazience.

Płytki rustykalne glazurowane to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami
i promocjami? Zapisz się do newslettera!

Zobacz również