Różowa płytka Bejmat Rose Doux
  • Różowa płytka Bejmat Rose Doux
  • Różowa płytka Bejmat Rose Doux

Różowa płytka Bejmat Rose Doux - 0,57 m2

Rzemiosło z Maroka
Nr ref.: DRBE-ROSDX0001
Cena brutto: 
307,23 zł / szt. 
(539,00 zł m2) 
Wartość: 307,23 zł
Ilość
Produkt na zamówienie. Czas dostawy 4-12 tygodni. Dokładny termin dostawy na zapytanie.

● Na podłogi i ściany
● Oryginalne płytki Bejmat z Maroka
● 100% ręcznie formowane
● Opakowanie: 90 szt. (0,57 m2)

DRBE-ROSDX0001
Materiał
Ceramika szkliwiona
Wymiar
140x45x20 mm
Przeznaczenie
Płytki kuchenne
Płytki mozaika
Płytki podłogowe
Płytki łazienkowe
Płytki ścienne
Kształt
Prostokąt
Tonacja płytek
różowy, fioletowy
Kolor katalogowy
Różowy Rose Doux
Mrozoodporność
Nie
Impregnacja
Niewymagana
Jednostka sprzedaży
0.57 m2 / op.

Różowa płytka Bejmat Rose Doux

Płytki Bejmat to ekskluzywna, wytwarzana ręcznie płytka podłogowa i ścienna o wymiarach 4,5 x 14 cm i grubości 2 cm. Z powodu tradycyjnej metody produkcji kolor płytek jest niejednolity. Cała powierzchna jest kolorystycznie zróżnicowana, co gwarantuje bardzo żywy i piękny efekt. Płytki Bejmat można układać zarówno na podłodze, jak i na ścianach, a nawet stosuje się je na blatach stołowych. Idealnie nadają się do kuchni, toalety, przedpokoju lub łazienki. Można układać je na wiele różnych sposobów, np.: jodełka, blok 3x3 lub przesunięcie w poziomie o 1/2 płytki...

Co warto wiedzieć o płytkach Bejmat?

Płytki Bejmat są formowane ręcznie z gliny, która występuje wyłącznie w Maroku. Jest ona niejednorodna, zawiera między innymi cząsteczki wapnia, które można zaobserwować na powierzchni płytki lub w szkliwie. W efekcie na powierzchni mogą powstawać niewielkie wybrzuszenia, wklęśnięcia lub odpryski. Ponieważ jest to produkt wykonany całkowicie ręcznie, są one dopuszczalne, jeśli nie są większe niż 1 cm2. Zalecamy zamówienie 10-15 % nadmiaru lub wykorzystanie płytek z odpryskami na docinki. Jest to charakterystyczne dla tego typu płytek i stanowi o ich unikalności. Bejmat to płytki na podłogi i ściany, jeśli potrzebujecie Państwo płytki cieńszej, wyłącznie na ścianę - zapraszamy do zapoznania się z ofertą marokańskich płytek ściennych Zellige.

Montaż Bejmat

Marokańskie płytki Bejmat wymagają dodatkowej uwagi przy montażu. Przy zakupie otrzymają Państwo instrukcję "krok po kroku" ze szczegółowymi uwagami. Zalecamy dokładne przeczytanie tej instrukcji przed instalacją płytek.

Gdzie układać płytki Bejmat?

Płytki Bejmat można układać na podłogach i ścianach, w każdym rodzaju pomieszczenia (np. toaleta, prysznic, łazienka, kuchnia). Wykorzystuje się je jako płytki na blaty stołowe. Bejmat nadają się świetnie do lokali gastronomicznych!

W naszym sklepie przyjęliśmy zasadę, że ze względu na klimat, oryginalne płytki Bejmat w Polsce można stosować wyłącznie wewnątrz budynków. Jeżeli jednak koniecznie chcą Państwo zastosować je na zewnątrz, to zawsze pod zadaszeniem i w miejscu, które jest dobrze osłonięte od deszczu!

Kolory płytek Bejmat

Podobnie jak płytki ścienne Zellige, Bejmat występują w wielu różnych kolorach. Każda partia ma niewielkie różnice kolorystyczne. Płytki w opakowaniu różnią się między sobą, ma to związek z procesem produkcji i jest to normalna cecha wyrobu.

Czyszczenie i pielęgnacja Bejmat

Płytki Bejmat mają poszkliwioną i dość twardą warstwę wierzchnią przez co są łatwe w utrzymaniu. Zalecane jest cotygodniowe zmywanie szmatką z mikrofibry z samą wodą lub z użyciem delikatnego środka czyszczącego np. Fila Cleaner.

Zamawianie i dostawa

Płytki Bejmat to produkt na indywidualne zamówienie, 100% ręcznie formowany, stąd nie podlega prawie do zwrotu bez podania przyczyny. W przypadku dostawy płytek Bejmat nie ma możliwości płatności za pobraniem. Płytki sprzedawane są na kartony. Są one solidnie zapakowane na palecie, a szansa ich uszkodzenie w transporcie jest zminimalizowana. Jeśli chcecie zobaczyć płytkę na żywo, istnieje możliwość zamówienia próbki za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Jeśli szukają Państwo płytek na podłogę, ale w innych wymiarach lub kształtach, zachęcamy do zapoznania się z ofertą płytek Platta.

Pliki do pobrania

Specyfikacja płytek Z, B

Specyfikacja płytek marokańskich Zellige, Bejmat

Pliki do pobrania (1.47M)

Montaż Zellige, Bejmat, Platta

Instrukcja montażu Zellige, Bejmat, Platta

Pliki do pobrania (1.93M)

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny