Płytki szkliwione ścienne

Aktywne filtry

Płytki szkliwione ścienne - ściana z efektem WOW!

Ściana jest niewątpliwie jedną z najbardziej widocznych powierzchni we wnętrzu. Zwykle jest ona neutralnym tłem dla wystroju wnętrza, jednak są sytuacje, w których może być spektakularnym i oszałamiającym elementem dekoracyjnym. Jej wygląd ma olbrzymie znaczenie, bo widzi ją każdy, kto nas odwiedza. Można ją przyozdobić na wiele sposobów np. malując na ulubiony kolor, okleić tapetą, obłożyć metalem lub korkiem, albo płytkami. Nie obawiaj się odważnych zestawień kolorów i materiałów - niech Twoje pomieszczenie będzie piękne i nieszablonowe! Oferowane przez nas płytki szkliwione to wręcz idealny materiał wykończeniowy, dzięki któremu Twoja ściana uzyska zachwycający efekt WOW!
W ofercie naszego sklepu znajdują się płytki szkliwione produkowane w naszej manufakturze Rogiński Warsztat Artystyczny, a także najprawdziwsze, pochodzące z Maroka, płytki Zellige w wersji jednobarwnej oraz wzorzystej. Te ostatnie można stosować jako dekory i łączyć je z płytkami szkliwionym w naszej pracowni, dla których stworzyliśmy osobną markę: "Zellige by R".

Płytki szkliwione ścienne - naturalny efekt Handmade!

Płytki szkliwione na ścianę to bardzo wytrzymałe rozwiązanie z bardzo estetycznym wyglądem, które daje duże pole do popisu każdemu z inwestorów, aby odmienić salon, kuchnię, łazienkę czy hol. Płytki szkliwione na ścianę w stylu rustykalnym zadecydują o urodzie „robionych na staro” kuchni. Dzięki ogromnemu wyborowi płytek o różnych kolorach i kształtach można zaakcentować przestrzeń wokół kominka, czy pokryć całą ścianę i stworzyć mocny akcent w nowocześnie urządzonym wnętrzu. Płytki są robione ręcznie, każda z nich jest nieco inna - to wszystko sprawia, że ściana nimi pokryta jest w efekcie bardzo naturalna, a kolor na niej "wibruje". Efekt "handmade" świetnie sprawdzi się w klimatach rustykalnych, ale równie często nasze szkliwione płytki wybierają projektanci współczesnych przestrzeni. Nasze płytki zostały zastosowane w świetnie zaprojektowanych bistro i restauracjach, a także stylowych wnętrzach użytkowych np. w piekarniach, a nawet spa.

Powrót do góry