Impregnat do płytek cementowych
  • Impregnat do płytek cementowych

Impregnat do płytek cementowych

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: PC1
Cena brutto: 
199,00 zł / szt. 
Wartość: 199,00 zł
Ilość
Termin dostawy 4-5 dni roboczych

Impregnat do płytek cementowych - nie zmienia wyglądu płytek

Pojemność 1 l. Zastosowanie: impregnat chroniący przed plamami na bazie rozpuszczalnika. Może by stosowany na: płytki cementowe, cegły, terakotę, kamienie naturalne, łupki, beton, blaty marmurowe. Wydajność: ok 10-11 m2 z 1 l.

Impregnat głęboko penetruje podłoże i zabezpiecza je przed wnikaniem wody i substancji tłustych. Zapobiega powstawaniu wykwitów (wysoleń), ogranicza rozwój pleśni. Chroni przed plamami nie zmieniając wyglądu impregnowanego materiału. Nie tworzy „filmu” na powierzchni, nie zmienia właściwości poślizgowych podłóg. Stosowany na podłogach i ścianach wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Szczególnie polecany do stosowania na materiałach takich jak: ręcznie formowane płytki cementowe, cegła ręcznie formowana i porozbiórkowa, terakota cotto, beton i kamienie naturalne np. łupki. Można stosować na blaty marmurowe. UWAGA! Impregnat nie chroni przed działaniem substancji kwaśnych.

Produkt na bazie rozpuszczalnika, podczas aplikacji należy zadbać o prawidłową wentylację pomieszczeń. Unikać wdychania jego oparów, unikać kontaktu ze skórą i włosami.

APLIKACJA IMPREGNATU

Impregnat należy nanosić zawsze na całkowicie suche i czyste podłoże, które nie może być zapylone. Nanieść jednolitą i cienką warstwę za pomocą wałka lub pędzla i pozostawić do wchłonięcia. Nadmiar impregnatu należy niezwłocznie rozprowadzić po powierzchni, jeżeli nie ma takiej możliwości należy wytrzeć podłoże czystą szmatką. Zastosowanie zbyt dużej ilości impregnatu spowoduje powstanie częściowego „filmu” na powierzchni. Na podłoża bardzo nasiąkliwe można nałożyć drugą warstwę preparatu po godzinie od nałożenia pierwszej.

Zawiera: aceton, frakcję naftową hydroodsiarczoną (ropę naftową).

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny