Impregnat do płytek cementowych nasycający kolor
  • Impregnat do płytek cementowych nasycający kolor

Impregnat do płytek cementowych z efektem nasycenia koloru

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: PC2
Cena brutto: 
199,00 zł / szt. 
Wartość: 199,00 zł
Ilość
Termin dostawy 4-5 dni roboczych

Impregnat do płytek cementowych z efektem nasycenia koloru

Pojemność 1 l. Zastosowanie: impregnat chroniący przed plamami na bazie rozpuszczalnika. Produkt specjalnie zaprojektowany do impregnacji i ochrony płytek cementowych. Na podłogi i ściany. Wydajność: ok. 10 m2 z 1 l.

Produkt na bazie rozpuszczalnika, podczas aplikacji należy zadbać o prawidłową wentylację pomieszczeń. Unikać wdychania jego oparów, unikać kontaktu ze skórą i włosami.

Impregnat nasyca i ożywia kolor płytek oraz nadaje im "miękkość" w dotyku, wnika głęboko w podłoże i zabezpiecza je przed wnikaniem wody i substancji tłustych. Chroni przed plamami i ułatwia pielęgnację płytek cementowych. Zapobiega powstawaniu wykwitów (wysoleń). Nie żółknie ani nie starzeje się z upływem czasu. UWAGA! Impregnat nie chroni przed działaniem substancji kwaśnych.

APLIKACJA IMPREGNATU

Impregnat należy nanosić zawsze na całkowicie suche i czyste podłoże, które nie może być zapylone. Przed użyciem wstrząsnąć. Nanieść jednolitą i cienką warstwę za pomocą specjalnego wałka do emalii i pozostawić do wchłonięcia. Unikaj nakładania zbyt grubej warstwy produktu. Po nałożeniu jednej warstwy uzyskamy efekt satynowo-matowego wykończenia na mokro. Odczekaj co najmniej 1 godzinę przed nałożeniem drugiej warstwy. Produkt wysycha natychmiast po dotknięciu, ale nie jest wygodne od razu po nim chodzić, w pełni skuteczna ochrona po upływie 24 godzin.

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny