Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green

Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: DRMOSKK_008
Cena brutto: 
29,00 zł / szt. 
(725,00 zł m2) 
Wartość: 29,00 zł
Ilość
Produkt na zamówienie. Dokładny termin dostawy na zapytanie, zwykle 2-6 tygodni.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

● Ręcznie formowana mozaika ceramiczna z naturalnej gliny!
● Na ściany w każdym pomieszczeniu
● Format ark.: 200x195x8 mm, format płytki: 98x14x8 mm
● Cena za: 1 ark. (0,04 m2), minimalny zakup 10 ark.

DRMOSKK_008
Materiał
Ceramika
Wymiar
200x195x8 mm
Przeznaczenie
Płytki kuchenne
Płytki mozaika
Płytki łazienkowe
Płytki ścienne
Kształt
Prostokąt
Wieloelementowy, mozaika
Tonacja płytek
zielony
Mrozoodporność
Tak
Impregnacja
Zalecana
Jednostka sprzedaży
0.04 m2 / ark.

Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green

Ceramiczna mozaika KitKat Bottle Green to połączenie współczesnej formy i tradycyjnego materiału. Kolor płytek to błyszcząca gama kolorów od opalizującej zieleni butelkowej, poprzez granaty, brązy i żółcie. Jest to jeden z naszych ulubionych kolorów. Dzięki niej uzyskasz spektakularny efekt - współczesny pod względem formy, zaskakujący pod względem koloru i jednocześnie bardzo naturalny dzięki ręcznemu sposobowi wykonania. Produkujemy ją w naszej rodzinnej manufakturze Rogiński Warsztat Artystyczny. Mozaika wykonana jest z wysokiej jakości masy ceramicznej, która jest wypalana w temperaturze ok. 1000 st. C. Wypalone płytki są następnie pokrywane szkliwem ceramicznym i wypalane po raz kolejny.

Podczas wypału ceramiki zużywane są duże ilości prądu. Prąd, który jest zużywany w firmie Rogiński Warsztat Artystyczny pochodzi w 100% ze źródeł odnawialnych!

Płytki mozaiki przyklejone są na siatkę, wymiar arkusza to 200x195 mm, grubości ok. 8 mm. Wymiar jednej płytki to ok. 98x14x8 mm. Mozaika przeznaczona do wnętrz, do zastosowania na ścianach w każdym rodzaju pomieszczenia.

Mozaika Ceramiczna KitKat Bottle Green - co należy o niej wiedzieć?

Glina to surowiec w pełni naturalny, co oznacza, że wykonywane z niego mozaiki mogą zawierać w sobie różnice i niuanse kolorystyczne. Podczas ich wytwarzania dąży się do do tego, aby poszczególne arkusze miały w miarę jednolity i równomierny wygląd. Należy podkreślić, że pewne różnice kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi płytkami i całymi arkuszami są nieodłączną cechą tego produktu i stanowią o jego urodzie. Stąd podczas montażu istotne jest, aby rozłożyć wszystkie arkusze i wymieszać je w zależności od potrzeb. Należy też wziąć pod uwagę zamówienie nieco większej ilości arkuszy, pozwoli to na uniknięcie sytuacji, w której zabraknie nam małego fragmentu mozaiki. Pamiętajmy, że mozaika z nowej partii produktu może różnić się od poprzedniej!

Mozaika ceramiczna KitKat Bottle Green jest ręcznie formowana, co oznacza, że na powierzchni płytek mogą wystać nierówności, wybrzuszenia lub niewielkie odpryski. Warstwa glazury może być niejednolita, możliwe są niewielkie niedoszkliwienia. Wszystkie te cechy wynikają bezpośrednio ze sposobu produkcji i finalnie stanowią o unikatowym efekcie końcowym.

Mozaika ceramiczna - informacje o montażu

Płytki mozaiki naklejone są na siatkę, co bardzo ułatwia montaż. Poza naturalnie wymaganą starannością i czystością podczas prac nie ma żadnych szczególnych wymagań montażowych.

Gdzie stosować mozaikę ceramiczną?

Mozaika może być użytkowana na ścianie praktycznie w dowolnym rodzaju pomieszczenia. Płytki mozaikowe świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: kuchnia, przedpokój, toaleta, prysznic (w tym przypadku warto zaimpregnować fugi) i łazienka. Przepiękne realizacje mozaikowe spotykane są również w pomieszczeniach komercyjnych, takich jak SPA, w gastronomii, czy handlu. Mozaika nie jest przeznaczona do basenów. Mozaika ceramiczna w każdym przypadku nada naszym ścianom nowoczesny i jednocześnie ciepły, naturalny charakter!

Warunki dostawy i próbki

Mozaika ceramiczna wyrób wytwarzany na indywidualne zamówienie, stąd nie podlega prawie do zwrotu bez podania przyczyny. Płytki sprzedawane są na arkusze. Jeśli chcecie zobaczyć płytkę na żywo, istnieje możliwość zamówienia próbki za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny