Terakota stopnica płytka na schody
  • Terakota stopnica płytka na schody
  • Terakota stopnica płytka na schody

Stopnica COTTO 20x20 cm

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: STOPNICA_COTTO_20
Cena brutto: 
39,00 zł / szt. 
Wartość: 39,00 zł
Ilość
Termin dostawy ustalany indywidualnie

STOPNICA_COTTO_20
Materiał
Ceramika
Wymiar
200x200x12 mm
Przeznaczenie
Schody, cokoły, parapety
Kształt
Kwadrat
Kolor katalogowy
Naturalna terakota
Mrozoodporność
Tak
Impregnacja
Wymagana

Stopnica COTTO 20x20 cm - estetyczne wykończenie stopni

Stopnica do płytek Cotto. Format ok. 200x200x12 mm. Wysokość noska 20 mm. Format może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania.

Terakota COTTO to ceramiczne płytki podłogowe pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej. Płytki nawiązują wyglądem do antycznych podłóg ze starej cegły lub podłóg hiszpańskich, czy włoskich - podłóg w stylu śródziemnomorskim (płytki COTTO). 

Tradycyjna technologia produkcji została dostosowana do potrzeb współczesnego rynku - płytki są mrozoodporne (badanie na 100 cykli), posiadają niską ścieralność. Można stosować je na otwartych tarasach oraz na ciągach o wzmożonym ruchu pieszych. Płytki doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Naturalna terakota podłogowa wymaga odpowiedniej impregnacji podczas procesu montażu - przy zachowaniu naszych zaleceń utrzymanie czystości oraz pielęgnacja płytek z terakoty jest bardzo prosta.

Oferowana przez nas Terakota COTTO znalazła uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - wykorzystano ją m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Zobacz również

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny