Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED
 • Terakota COTTO 10x10 TUMBLED

Terakota COTTO 10x10 TUMBLED

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: COTTO_10x10_T
Cena brutto: 
299,00 zł / szt. 
(299,00 zł m2) 
Wartość: 299,00 zł
Ilość
Termin dostawy ok. 5 dni roboczych.

Cena promocyjna ważna do wyczerpania obecnego stanu magazynowego.

Płytki z terakoty można stosować zarówno na podłodze jak i na ścianie - bardzo ciekawe efekty uzyskasz łącząc Płytkę Cotto 10x10 TUMBLED razem z Mozaiką Cotto 5x5 oraz płytkami 10x5 cm. Z tych płytek wykonasz także bardzo odporny blat, który może być wykorzystywany także w Twoim ogrodzie. Świetne do łazienki, a nawet sauny! Format płytek ok. 95x95x12 mm, format może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Cena za 1 m2 dotyczy 100 szt. płytek.

COTTO_10x10_T
Materiał
Ceramika
Wymiar
100x100x12 mm
Przeznaczenie
Płytki kuchenne
Płytki podłogowe
Płytki tarasowe
Płytki łazienkowe
Płytki ścienne
Schody, cokoły, parapety
Kształt
Kwadrat
Tonacja płytek
czerwień ceglana
Kolor katalogowy
Naturalna terakota
Mrozoodporność
Tak
Impregnacja
Wymagana
Jednostka sprzedaży
1.00 m2 / m2

Terakota COTTO 10x10 TUMBLED

Format płytek ok. 95x95x12 mm, format może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Cena za 1 m2 dotyczy 96-100 szt. płytek. Płytki z powodzeniem można stosować na ścianach. Krawędzie płytek są obtłukiwane, przez co płytki uzyskują dodatkowy "postarzany" efekt. Pomagamy w doborze impregnatów - możesz uzyskać efekt końcowy matowy, satynowy lub lustrzany! Kolorystyka Płytek Cotto i Terakoty Gotyckiej, jaką obserwujemy na zdjęciach jest pochodną czasu, w którym wykonana była dana realizacja. Skład gliny na której pracujemy zmienia się przez lata, na kolor wpływa też sposób wypału terakoty. Jednak możemy przyjąć dwa podstawowe rozróżnienia koloru: kolor mono i kolor mix. Kolor mono – oznacza, że dana partia płytek jest prawie jednolita w kolorze, występuje mało cieniowań. Kolor mix – to duże różnice w kolorach w danej partii, liczne cieniowania, a także ciemnoszare lub czarne “przepały”. Pamiętajmy – jeżeli zamówienie zostanie złożone z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy w stanie wykonać płytki w tonacji barwnej dopasowanej do Państwa potrzeb. Domyślnie wysyłamy Klientom terakotę w wersji kolorystycznej mono.

Terakota COTTO to ceramiczne płytki podłogowe pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej. Płytki nawiązują wyglądem do antycznych podłóg ze starej cegły lub podłóg hiszpańskich, czy włoskich - podłóg w stylu śródziemnomorskim (płytki COTTO). Tradycyjna technologia produkcji została dostosowana do potrzeb współczesnego rynku - płytki są mrozoodporne (badanie na 100 cykli), posiadają niską ścieralność. Można stosować je na otwartych tarasach oraz na ciągach o wzmożonym ruchu pieszych. Płytki doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Naturalna terakota podłogowa wymaga odpowiedniej impregnacji podczas procesu montażu - przy zachowaniu naszych zaleceń utrzymanie czystości oraz pielęgnacja płytek z terakoty jest bardzo prosta. Oferowana przez nas Terakota COTTO znalazła uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Produkty przecenione nie podlegają zwrotom.

Zobacz również

Cegiełki Cotto 10x5 mozaika z cegły na podłogę i ścianę

Cegiełka COTTO 10x5 TUMBLED

Cena podstawowa 239,00 zł -120,00 zł Cena 119,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 239.00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -120,00 zł

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny