Płytki METRO - czarny - prostokąt - 1 szt.

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: METRO_10x20_2
Cena brutto: 
9,20 zł / szt. 
(460,00 zł m2) 
Wartość: 9,20 zł
Wymiar
Ilość
Termin dostawy ustalany indywidualnie

● 100% ręcznie formowane!
● Ekskluzywne płytki ścienne do wnętrz
● Format płytek ok. 98x200x8 mm

METRO_10x20_2
Materiał
Ceramika szkliwiona
Wymiar
100x200x8 mm
Przeznaczenie
Płytki ścienne
Kształt
Prostokąt
Tonacja płytek
czarny, szary
Kolor katalogowy
007 czarny

Płytki rustykalne METRO - tradycyjne płytki ścienne

Płytki w kolorze błyszczącej czerni.

Płytki wykonaliśmy czerpiąc inspirację z popularnych płytek METRO. Naszym celem było wykonanie płytki, którą można stosować na ścianach i która jednocześnie bardzo ładnie pasowała by do cementowych płytek podłogowych. Format płytek ok 100x200x12 mm, format i kształt może różnić się nieznacznie w danej partii płytek z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki są formowane i glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Z czasem na płytkach może powstawać tzw. harris.

Płytki METRO polecamy do kuchni i do łazienki (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Uzupełnieniem czarnych płytek rustykalnych są produkowane przez nas płytki białe, grafitowe i  zielone. Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach. Nasze płytki METRO polecamy do stosowania na ścianach w zestawieniu z płytkami cementowymi ułożonymi na podłodze.

Glazurowane płytki rustykalne to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny