Płytki ścienne - głęboka czerwień makowa - romb

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: STR15 RO
Cena brutto: 
2,79 zł / szt. 
Wartość: 2,79 zł
Ilość
string(9) "available"

string(37) "Termin dostawy ustalany indywidualnie"

string(37) "Termin dostawy ustalany indywidualnie"

int(37)

Termin dostawy ustalany indywidualnie

STR15 RO
Materiał
Ceramika szkliwiona
Wymiar
100x100x8 mm
Przeznaczenie
Płytki ścienne
Kształt
Kwadrat
Kolor katalogowy
018 głęboka czerwień makowa

Płytki romby, głęboka czerwień makowa

Płytki ROMB w kolorze głębokiej czerwieni makowej. Płytki mogą mieć delikatną fakturę na powierzchni. Są one idealne do ambitnych projektów - restauracji, reprezentacyjnych łazienek, etc. Zdjęcia nie są w stanie oddać pełnej urody płytek! 

Płytki romby są zaprojektowane w sposób, który umożliwia ich dowolne łączenie z oferowanymi przez nas płytkami sześciokątnymi!

Format: romb ok. 100x55x5 mm, długość boku ok. 55 mm. 1 m2 to ok. 300 szt płytek. Format płytek w kształcie rombu może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach. Naszym zdaniem świetnie sprawdzą się również w łazience.

Płytki rustykalne glazurowane to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny