Płytki ścienne - zieleń butelkowa - sześciokąt - 1 szt.

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: HEX 10x10_3
Cena brutto: 
4,90 zł / szt. 
Wartość: 4,90 zł
Ilość
Termin dostawy ustalany indywidualnie

HEX 10x10_3
Materiał
Ceramika szkliwiona
Wymiar
100x100x8 mm
Przeznaczenie
Płytki ścienne
Kształt
Sześciokąt
Tonacja płytek
zielony
Kolor katalogowy
008 zieleń butelkowa nr 1

Płytki sześciokątne, zieleń butelkowa

Płytki w kolorze błyszczącej zieleni butelkowej. Kolor ma bardzo wiele odcieni: zielenie, turkusy, żółcie, jest też częściowo opalizujący, metaliczny. Zdjęcia nie są w stanie oddać pełnej urody płytek!

Format: sześciokąt ok. 100x115x8 mm, długość boku ok. 55 mm. 1 m2 to ok. 100 - 108 szt. płytek. Format płytek sześciokątnych może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach. Naszym zdaniem świetnie sprawdzą się również w łazience.

Płytki rustykalne glazurowane to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny