Zamów swoje próbki!
  • Zamów swoje próbki!

Terakota PRÓBKI

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: TP
Cena brutto: 
20,00 zł / szt. 
Wartość: 20,00 zł
Ilość
string(9) "available"

string(37) "Termin dostawy ustalany indywidualnie"

string(37) "Termin dostawy ustalany indywidualnie"

int(37)

Termin dostawy ustalany indywidualnie

Zamów swoje próbki! Szczegóły ustalane są indywidualnie.

TP
Materiał
Ceramika
Mrozoodporność
Tak

Próbki płytek z terakoty - wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie.

Płytki z terakoty pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej. Płytki nawiązują wyglądem do antycznych podłóg ze starej cegły (Terakota Gotycka) lub podłóg hiszpańskich, czy włoskich - podłóg w stylu śródziemnomorskim (Płytki COTTO). 

Tradycyjna technologia produkcji została dostosowana do potrzeb współczesnego rynku - płytki są mrozoodporne (badanie na 100 cykli), posiadają niską ścieralność. Można stosować je na otwartych tarasach oraz na ciągach o wzmożonym ruchu pieszych. Płytki doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Naturalna terakota podłogowa wymaga odpowiedniej impregnacji podczas procesu montażu - przy zachowaniu naszych zaleceń utrzymanie czystości oraz pielęgnacja płytek z terakoty jest bardzo prosta.

Oferowana przez nas terakota znalazła uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny