Zamów swoje próbki!
  • Zamów swoje próbki!

Terakota PRÓBKI

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: SAMP_TER
Cena brutto: 
20,00 zł / szt. 
Wartość: 20,00 zł
Ilość
Termin dostawy ustalany indywidualnie

Zamów swoje próbki! Szczegóły ustalane są indywidualnie.

SAMP_TER

Próbki płytek z terakoty - wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie.

Płytki z terakoty pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej. Płytki nawiązują wyglądem do antycznych podłóg ze starej cegły (Terakota Gotycka) lub podłóg hiszpańskich, czy włoskich - podłóg w stylu śródziemnomorskim (Płytki COTTO). 

Tradycyjna technologia produkcji została dostosowana do potrzeb współczesnego rynku - płytki są mrozoodporne (badanie na 100 cykli), posiadają niską ścieralność. Można stosować je na otwartych tarasach oraz na ciągach o wzmożonym ruchu pieszych. Płytki doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Naturalna terakota podłogowa wymaga odpowiedniej impregnacji podczas procesu montażu - przy zachowaniu naszych zaleceń utrzymanie czystości oraz pielęgnacja płytek z terakoty jest bardzo prosta.

Oferowana przez nas terakota znalazła uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny