DEKOR Terakota GOTYCKA 10x10 kremowa
  • DEKOR Terakota GOTYCKA 10x10 kremowa
  • DEKOR Terakota GOTYCKA 10x10 kremowa
  • DEKOR Terakota GOTYCKA 10x10 kremowa

DEKOR Terakota GOTYCKA 10x10 kremowa

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: GOTYCKA_10x10 krem
Cena brutto: 
11,99 zł / szt. 
Wartość: 11,99 zł
Ilość
Termin ustalany indywidualnie

GOTYCKA_10x10 krem

DEKOR Terakota GOTYCKA 10x10 kremowa - rustykalne płytki podłogowe formowane ręcznie

Format płytek ok. 95x95x12 mm, format może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Płytki w kolorze ecru.

Terakota Gotycka jest wykonywana wyłącznie na zamówienie i nie podlega zwrotowi bez podania przyczyny.

Terakota GOTYCKA to ceramiczne płytki podłogowe pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej. Płytki nawiązują wyglądem do średniowiecznych podłóg ze starej cegły. Ich powierzchnia jest bardzo rustykalna - zawiera "zgnioty" i delikatne ubytki. Istnieje możliwość wykonania płytek z powierzchnią dodatkowo piaskowaną.

Terakoty Gotyckiej nie należy porównywać z płytkami wytwarzanymi z cegieł porozbiórkowych. W porównaniu z płytkami ciętymi z cegły Terakota Gotycka posiada znacznie lepszą jakość, która wyraża się takimi parametrami jak pełna mrozoodporność, twardość, mała nasiąkliwość oraz brak zanieczyszczeń, które mogą wystąpić w starych cegłach (np. pleśń). Terakota Gotycka to wysoka jakość i średniowieczny wygląd starej podłogi z cegły!

Tradycyjna technologia produkcji została dostosowana do potrzeb współczesnego rynku - płytki są mrozoodporne (badanie na 100 cykli), posiadają niską ścieralność. Można stosować je na otwartych tarasach oraz na ciągach o wzmożonym ruchu pieszych. Płytki doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Naturalna terakota podłogowa wymaga odpowiedniej impregnacji podczas procesu montażu - przy zachowaniu naszych zaleceń utrzymanie czystości oraz pielęgnacja płytek z terakoty jest bardzo prosta. Oferowana przez nas Terakota GOTYCKA znalazła uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Zobacz również

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny