Marokańskie płytki cementowe PATCHWORK w łazience
 • Marokańskie płytki cementowe PATCHWORK w łazience
 • Marokańskie płytki cementowe PATCHWORK
 • Marokańskie płytki cementowe PATCHWORK
 • Płytki cementowe PATCHWORK w łazience
 • Płytki cementowe PATCHWORK w łazience
 • Płytki cementowe PATCHWORK w łazience
 • Płytki cementowe PATCHWORK w łazience
 • Marokańskie płytki cementowe PATCHWORK w sklepie
 • Płytki cementowe PATCHWORK, kominek
 • Płytki cementowe PATCHWORK, kominek w stylu Etno
 • Marokańskie płytki cementowe PATCHWORK pod kominkiem
 • Płytki cementowe PATCHWORK nad blatem w kuchni
 • Płytki cementowe PATCHWORK blat stołu
 • Płytki cementowe PATCHWORK blat stołu

Płytki cementowe PATCHWORK - 0,48 m2

Articima
Nr ref.: pc_PAT
Cena brutto: 
187,20 zł / szt. 
(390,00 zł m2) 
Wartość: 187,20 zł
Ilość
Termin dostawy 4-5 dni roboczych

Płytki cementowe PATCHWORK to karnawał kolorów i wzorów! Kolorowe płytki marokańskie dadzą Twoim podłogom i ścianom całkowicie unikalny charakter! Opakowanie: 12 szt. (0,48 m2). Format płytki 200x200x16 mm.

Klient nie wybiera samodzielnie poszczególnych wzorów! Każdy wysyłany zestaw płytek jest unikalny. Jeśli masz szczególne wymagania dotyczące kolorystyki zestawu płytek, powiedz nam o nich!

Articima
pc_PAT
Materiał
Cement
Wymiar
200x200x16 mm
Przeznaczenie
Płytki kuchenne
Płytki podłogowe
Płytki łazienkowe
Płytki ścienne
Kształt
Kwadrat
Kolor katalogowy
Patchwork
Mrozoodporność
Nie
Impregnacja
Wymagana
Jednostka sprzedaży
0.48 m2 / op.

Płytki cementowe PATCHWORK

Płytki cementowe ARTICIMA są ekskluzywnym i unikatowym materiałem wykończeniowym. Wytwarzane ręcznie z cementu, piasku, marmuru oraz pigmentów nieorganicznych. Składają się ze ściśle połączonych ze sobą warstw szarego cementu oraz wielobarwnej warstwy zewnętrznej. Grubość warstwy wzoru wynosi od 3 do 5 mm, co czyni płytki cementowe odpornymi na ścieranie. Mimo ich trwałości koniecznie trzeba wiedzieć jak je impregnować i pielęgnować, gdyż stosowanie niewłaściwych środków chemicznych może uszkodzić powierzchnię płytek. Zarówno cement jak i marmur są wrażliwe na wszelkie środki o odczynie kwaśnym! Prawidłowo zaimpregnowane i nawoskowane płytki są bezproblemowo stosowane we wszelkich pomieszczeniach. Płytki cementowe nie są materiałem mrozoodpornym. 

Cement jest materiałem trwałym – zachowały się obiekty (również w Polsce), które liczą sobie ok. 100 lat i nadal znajdują się w nich oryginalne płytki. Płytki cementowe występują licznie w krajach basenu Morza Śródziemnego i Półwyspu Iberyjskiego. Można je podziwiać praktycznie w całej Europie. Oferowane przez nas płytki pochodzą z rodzinnej marokańskiej manufaktury ARTICIMA, w której bardzo dużą uwagę przykłada się do poszanowania praw i uczciwego wynagradzania pracowników!

Wykonujemy także płytki spoza naszej oferty, możliwa jest modyfikacja kolorystyczna istniejących wzorów. Czas potrzebny na wykonanie nowej wersji płytki wynosi ok. 2 miesiące.

Płytki cementowe są kształtowane ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników i nigdy nie należy porównywać ich do tych produkowanych masowo. Kolory płytek mogą różnić się w zależności od danej partii – przy większych powierzchniach należy mieszać płytki z różnych kartonów. Niewielkie uszkodzenia krawędzi lub narożników są wynikiem ręcznej technologii produkcji. Możliwe są także niewielkie różnice wymiarowe. Tak zwane „niedoskonałości” tworzą unikatowe wrażenie końcowe, często niepowtarzalne. Reklamacji w żadnym przypadku nie podlegają cechy wynikające bezpośrednio z charakteru produkcji, w szczególności są to: niewielkie uszkodzenia narożników i krawędzi, niewielkie różnice wymiarowe, nieznaczne nierówności i niedokładności wzorów, niejednolitość barwy na płytce, różnice kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi płytkami z danej partii. Po instalacji na powierzchni płytek czasem mogą pojawić się mikro pęknięcia (tzw. harris) - jest on praktycznie niewidoczny i nie wpływa na właściwości użytkowe powierzchni, niezależnie od miejsca zastosowania (np. w brodziku).

Płytki są objęte 2-letnią gwarancja producenta, pod warunkiem prawidłowego wykonania montażu i stosowania właściwej pielęgnacji (dotyczy konsumentów). Reklamacje dotyczące widocznych wad płytek rozpatrywane są wyłącznie do wysokości wartości płytek i nie obejmują kosztów montażu. Układający jest zobowiązany do kontroli płytek przed ułożeniem.

Zobacz również

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny