Płytka marmurowa Brick Crema Onyx
  • Płytka marmurowa Brick Crema Onyx
  • Płytka marmurowa Brick Crema Onyx
  • Płytka marmurowa Brick Crema Onyx
  • Płytka marmurowa Brick Crema Onyx

Płytka marmurowa Brick Crema Onyx - 0,24 m2

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: DRNB-BRICO0001
Cena brutto: 
129,36 zł / szt. 
(539,00 zł m2) 
Wartość: 129,36 zł
Ilość
Produkt na zamówienie. Czas dostawy 4-12 tygodni. Dokładny termin dostawy na zapytanie.

● Naturalny marmur i trawertyn
● Ekologiczny marmur z Turcji
● Na podłogi i ściany
● Opakowanie: 20 szt. (0,24 m2)

DRNB-BRICO0001
Materiał
Marmur
Wymiar
60x200x10 mm
Przeznaczenie
Płytki kuchenne
Płytki podłogowe
Płytki łazienkowe
Płytki ścienne
Kształt
Prostokąt
Tonacja płytek
biały, ecru, beż
Impregnacja
Zalecana
Jednostka sprzedaży
0.24 m2 / op.
Odporność na poślizg
R10
Kraj pochodzenia
Turcja

Płytka marmurowa Brick Crema Onyx

Brick Crema Onyx to płytka wykonana z marmuru pochodzącego z Turcji o wymiarach 6x20 cm i grubości 1 cm. Marmur pozyskiwany jest w sposób zrównoważony z poszanowaniem zasad ekologii. Płytki nadają się do montażu na ścianach i podłogach wewnątrz budynków. Ze względu na panujący w Polsce klimat nie polecamy tych płytek do zastosowań zewnętrznych.

Płytki z marmuru i trawertynu - co należy o nich wiedzieć

Płytki z marmuru w kształcie cegiełki, to piękny wyrób produkowany tradycyjnymi sposobami. Ze względu na liczne odcienie kolorów naturalnego kamienia, kawałki marmuru są starannie mieszane, aby uzyskać harmonijny efekt. Różnice kolorystyczne są typową i naturalną cechą tego produktu. Dlatego zawsze upewnij się, że zamawiasz wystarczającą ilość, aby uniknąć różnic kolorystycznych pomiędzy partiami. Marmur i trawertyn to naturalne skały podatne na działanie kwasów - polecamy przeprowadzenie impregnacji, adekwatne do miejsca zastosowania płytek.

Montaż płytki marmurowej

Płytki marmurowe wymagają dodatkowej uwagi podczas instalacji. Przy montażu należy stosować produkty dedykowane do marmuru. Zalecamy, aby montaż był wykonywany przez osoby mające doświadczenie w pracy z kamieniami naturalnymi. Zalecamy też przeprowadzenie impregnacji odpowiedniej do miejsca zastosowania.

Płytki z marmuru i trawertynu - gdzie je stosować?

Cegiełki marmurowe są materiałem mrozoodpornym, jednak ze względu na panujący w Polsce klimat nie rekomendujemy ich zastosowania na zewnątrz. Natomiast wewnątrz budynków można stosować je w każdym rodzaju pomieszczenia, zarówno na podłodze jak i na ścianie. Płytki marmurowe idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak: kuchnia, korytarz, toaleta i łazienka. Są one również doskonałe do użytku w miejscach użyteczności publicznej, takich jak lokale gastronomiczne, czy sklepy. Marmurowa cegiełka dodaje prestiżu i stylu każdej przestrzeni!

Dostępne są niestandardowe kolory i wzory!

Szukasz kombinacji kolorów i/lub wzoru, których nie mamy w naszej kolekcji? Możemy dostarczyć niestandardowe kolory i wzory marmuru, całkowicie dostosowane do Twoich życzeń. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami i warunkami, a czas dostawy może być trochę dłuższy niż zwykle. Zapytaj nas o możliwości, jeśli jesteś zainteresowany niestandardowym projektem.

Płytki z marmuru i trawertynu - próbki, zamówienia i dostawa

Marmurowe cegiełki są sprzedawane w paczkach, które umieszczone są na palecie i dostarczane do Twojego domu przez naszego przewoźnika. Pakowanie jest bardzo solidne, co w praktyce eliminuje ryzyko uszkodzeń. Płytki wysyłane są do naszych klientów bezpośrednio z magazynu dostawcy, który mieści się w Holandii. Nie ma możliwości płatności przy odbiorze. Istnieje możliwość zamówienia próbek, aby sprawdzić produkt przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Pielęgnacja płytek z marmuru i trawertynu

Ogólnie podłogi z marmuru i trawertynu są łatwe w utrzymaniu. Jednak z uwagi na ich wrażliwość na środki o odczynie kwaśnym należy stosować wyłącznie środki dedykowane dla tych materiałów. Oferujemy zarówno produkty jak i porady dotyczące pielęgnacji podłóg z kamieni naturalnych.

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny