Mozaika Ceramiczna KitKat Natural Clay
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Natural Clay
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Natural Clay
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Natural Clay - 4 ark.
  • Mozaika Ceramiczna KitKat Natural Clay - 4 ark.

Mozaika Ceramiczna KitKat Natural Clay

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: DRMOSKKNC
Cena brutto: 
19,96 zł / szt. 
(499,00 zł m2) 
Wartość: 19,96 zł
Ilość
Produkt na zamówienie. Dokładny termin dostawy na zapytanie (zwykle 2-6 tygodni).

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

● Ręcznie formowana mozaika ceramiczna z naturalnej gliny!
● Na ściany w każdym pomieszczeniu
● Format ark.: 200x195x8 mm, format płytki: 98x14x8 mm
● Cena za: 1 ark. (0,04 m2), minimalny zakup 10 ark.

DRMOSKKNC
Materiał
Ceramika
Wymiar
200x195x8 mm
Przeznaczenie
Płytki kuchenne
Płytki mozaika
Płytki łazienkowe
Płytki ścienne
Kształt
Prostokąt
Wieloelementowy, mozaika
Tonacja płytek
brąz, terakota
czerwień ceglana
Mrozoodporność
Tak
Impregnacja
Zalecana
Jednostka sprzedaży
0.04 m2 / ark.

Mozaika Ceramiczna KitKat Natural Clay

Ceramiczna mozaika KitKat Natural Clay to połączenie współczesnej formy i tradycyjnego materiału. Dzięki niej uzyskasz spektakularny efekt - współczesny pod względem formy i jednocześnie bardzo ciepły i naturalny dzięki glinie i sposobowi wykonania. Produkujemy ją w naszej rodzinnej manufakturze Rogiński Warsztat Artystyczny. Mozaika wykonana jest z wysokiej jakości masy ceramicznej, płytki nie są szkliwione, ani impregnowane - jest to materiał całkowicie naturalny. Płytki mozaiki przyklejone są na siatkę, wymiar arkusza to 200x195 mm, grubości 8 mm. Wymiar jednej płytki to 98x14x8 mm. Mozaika przeznaczona do wnętrz, do zastosowania na ścianach w każdym rodzaju pomieszczenia.

Podczas wypału ceramiki zużywane są duże ilości prądu. Prąd, który jest zużywany w firmie Rogiński Warsztat Artystyczny pochodzi w 100% ze źródeł odnawialnych!

Mozaika Ceramiczna KitKat Natural Clay - co należy o niej wiedzieć?

Glina to surowiec w pełni naturalny, co oznacza, że wykonywane z niego mozaiki mogą zawierać w sobie różnice i niuanse kolorystyczne. Podczas ich wytwarzania dąży się do do tego, aby poszczególne arkusze miały w miarę jednolity i równomierny wygląd. Należy podkreślić, że pewne różnice kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi płytkami i całymi arkuszami są nieodłączną cechą tego produktu i stanowią o jego urodzie. Stąd podczas montażu istotne jest, aby rozłożyć wszystkie arkusze i wymieszać je w zależności od potrzeb. Należy też wziąć pod uwagę zamówienie nieco większej ilości arkuszy, pozwoli to na uniknięcie sytuacji, w której zabraknie nam małego fragmentu mozaiki. Pamiętajmy, że mozaika z nowej partii produktu może różnić się od poprzedniej!

Mozaika ceramiczna KitKat Natural Clay jest ręcznie formowana, co oznacza, że na powierzchni płytek mogą wystać nierówności, wybrzuszenia lub niewielkie odpryski. Wszystkie te cechy wynikają bezpośrednio ze sposobu produkcji i finalnie stanowią o unikatowym efekcie końcowym.

Mozaika nie jest impregnowana, zalecamy jej zaimpregnowanie, jednak prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia oczekiwanego efektu.

Mozaika ceramiczna - informacje o montażu

Płytki mozaiki naklejone są na siatkę, co bardzo ułatwia montaż. Poza naturalnie wymaganą starannością i czystością podczas prac nie ma żadnych szczególnych wymagań montażowych. Jednak prosimy nie zapominać o konsultacji w sprawie impregnacji.

Gdzie stosować mozaikę ceramiczną?

Mozaika może być użytkowana na ścianie praktycznie w dowolnym rodzaju pomieszczenia. Płytki mozaikowe świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: kuchnia, przedpokój, toaleta, prysznic i łazienka. Przepiękne realizacje mozaikowe spotykane są również w pomieszczeniach komercyjnych, takich jak SPA, w gastronomii, czy handlu. Mozaika nie jest przeznaczona do basenów. Mozaika ceramiczna w każdym przypadku nada naszym podłogom i ścianom bardzo nowoczesny i jednocześnie ciepły charakter!

Warunki dostawy i próbki

Mozaika ceramiczna wyrób wytwarzany na indywidualne zamówienie, stąd nie podlega prawie do zwrotu bez podania przyczyny. Płytki sprzedawane są na arkusze. Jeśli chcecie zobaczyć płytkę na żywo, istnieje możliwość zamówienia próbki za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny