Płytki terakota sześciokątna kuchnia
 • Płytki terakota sześciokątna kuchnia
 • Płytki terakota sześciokątna salon
 • Płytki terakota sześciokątna w restauracji
 • Płytki terakota sześciokątna kuchnia
 • Płytki terakota sześciokątna kuchnia
 • Płytki terakota sześciokątna korytarz
 • Płytki terakota sześciokątna salon
 • Płytki terakota sześciokątna salon
 • Płytki terakota sześciokątna restauracja
 • Płytki terakota sześciokątna restauracja
 • Płytki terakota sześciokątna restauracja

Terakota COTTO sześciokątna

Rogiński Warsztat Artystyczny
Nr ref.: COTTO_hex
Cena brutto: 
299,00 zł / szt. 
(299,00 zł m2) 
Wartość: 299,00 zł
Ilość
string(9) "available"

string(35) "Termin dostawy ok. 5 dni roboczych."

string(37) "Termin dostawy ustalany indywidualnie"

int(37)

Termin dostawy ok. 5 dni roboczych.

Stylowa restauracja, czy hotel? A może piwniczka z winem? Sześciokątne płytki z terakoty świetnie podkreślą historyczny charakter Twojego wnętrza! Oczywiście możesz je użyć na tarasie lub w miejscu obciążonym zwiększonym ruchem. Płytka sześciokątna ok. 210x190x12 mm, długość boku ok. 110 mm. Format może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Cena za 1 m2 dotyczy 26-28 szt. płytek i uwzględnia fugę o szerokości ok. 7 mm

COTTO_hex
Materiał
Ceramika
Wymiar
210x190x12 mm
Przeznaczenie
Płytki kuchenne
Płytki podłogowe
Płytki tarasowe
Płytki łazienkowe
Kształt
Sześciokąt
Kolor katalogowy
Naturalna terakota
Mrozoodporność
Tak
Impregnacja
Wymagana
Jednostka sprzedaży
1.00 m2 / m2

Sześciokątne Płytki Cotto - stylowa terakota do Twojego wnętrza!

Terakota COTTO to ceramiczne płytki podłogowe pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej. Płytki nawiązują wyglądem do antycznych podłóg ze starej cegły lub podłóg hiszpańskich, czy włoskich - podłóg w stylu śródziemnomorskim (płytki COTTO). Kolorystyka Płytek Cotto i Terakoty Gotyckiej, jaką obserwujemy na zdjęciach jest pochodną czasu, w którym wykonana była dana realizacja. Skład gliny na której pracujemy zmienia się przez lata, na kolor wpływa też sposób wypału terakoty. Jednak możemy przyjąć dwa podstawowe rozróżnienia koloru: kolor mono i kolor mix. Kolor mono – oznacza, że dana partia płytek jest prawie jednolita w kolorze, występuje mało cieniowań. Kolor mix – to duże różnice w kolorach w danej partii, liczne cieniowania, a także ciemnoszare lub czarne “przepały”. Pamiętajmy – jeżeli zamówienie zostanie złożone z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy w stanie wykonać płytki w tonacji barwnej dopasowanej do Państwa potrzeb. Domyślnie wysyłamy Klientom terakotę w wersji kolorystycznej mono.

Tradycyjna technologia produkcji została dostosowana do potrzeb współczesnego rynku - płytki są mrozoodporne (badanie na 100 cykli), posiadają niską ścieralność. Można stosować je na otwartych tarasach oraz na ciągach o wzmożonym ruchu pieszych. Płytki doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Naturalna terakota podłogowa wymaga odpowiedniej impregnacji podczas procesu montażu - przy zachowaniu naszych zaleceń utrzymanie czystości oraz pielęgnacja płytek z terakoty jest bardzo prosta.

Oferowana przez nas Terakota COTTO znalazła uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Zobacz również

Obserwuj nas na Instagramie! @domrustykalny